Tvořivé pondělky

Ve školní roce 2018/2019 se budeme setkávat příležitostně, informace zašlu s dostatečným časovým předstihem e-mailem.

Prosím o informaci o vaší účasti několik dnů předem, děkuji, Martina

 

Tvořivé pondělní večery

Jako maminka 3 čilých dětí hledám chvíle času jen pro sebe, chvíle, kdy bych mohla být jen se svými myšlenkami, připravovat dětem různá překvapení, tvořit pro ně dárky.  Napadlo mne udělat si takové „tvořivé“ večery v jurtě.  Alespoň přes léto, kdy je dlouho vidět. A další mou myšlenou bylo, nabídnout takové večery i vám, kteří jste na tom podobně jako já. Máte spoustu nápadů a chuti něco vyrobit, vytvořit, ušít, uplstit, uplést, uháčkovat, namalovat, ….. A pokud jste se do něčeho podobného ještě nepustili, ale přáli byste si to a nevíte, kde začít, jste také zváni, ráda vám podle svých možností a zkušeností poradím.

Tak tedy, zvu všechny tvořivé lidi každé liché pondělí od 20:00 do 21:00 do jurty. Můžete si přinést vlastní práce, či se domluvit na zakoupení potřebného materiálu se mnou. Přínosem takových večerů bude čas strávený s podobně naladěnými lidmi, vyměňování si zkušeností, předávání nejrůznějších nápadů a samozřejmě radost z námi vlastnoručně vytvořenými doplňky našeho domova či dárky pro naše nejbližší.

S kamarádkou jsme se již párkrát sešly a bylo to moc příjemné a milé (šily jsme polštářky z tkaniny z ovčího rouna a panenku).

Ještě maličkost, prosím o potvrzení vaší účasti na telefonním čísle 606 549 800.

 

Těším se na vás!

Martina a Pohádka